Modeling
pioro

Modeling a miłość

 

Bycie profesjonalną modelką wiąże się z kilkutygodniowymi wyjazdami za granicę, dlatego wiele modelek zastanawia się, czy ich związek wytrzyma rozłąkę. Jeśli już mówić zupełnie szczerze, zastanawiają się po prostu, czy chłopak będzie na nie czekał? 

miłość, chłopak, zawód miłosny, modeling a miłośćOczywiście nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każdy związek jest inny, każda osoba jest inna. Wspaniale jest, gdy chłopak wspiera dziewczynę, z optymizmem patrzy na jej wyjazdy, wiedząc, że miłość polega również na tym, by dać drugiej osobie wolność i możliwość rozwoju. Jednak nie każdy mężczyzna potrafi tak empatycznie spojrzeć na karierę swojej kobiety. Często pierwszy wyjazd jest jeszcze przyjmowany przez niego z aprobatą, fajnie przecież pochwalić się kolegom, że jego dziewczyna jest modelką i właśnie podbija świat...

Jednak po pierwszym okresie przychodzą najczęściej wątpliwości: co będzie, jeśli ona w tym wielkim świecie pozna kogoś lepszego? Czy oprze się wszystkim przystojniakom, którzy na pewno będą ją podrywać? Czy nie straci kontroli nad sobą w trakcie jednego z imprezowych weekendów? Te wszystkie myśli, prędzej, czy później pojawiają się w głowie każdego faceta. Ci mniej pewni siebie zaczynają wtedy głośno okazywać swoje niezadowolenie. Nie podobają im się późne powroty do domu, nie chcą oglądać zdjęć z wypadów za miasto, a koniec końców przestają wyrażać zgodę na kolejne wyjazdy. Całe szczęście, to nie oni są prawnymi opiekunami swoich dziewczyn i ostateczna decyzja o wyjeździe należy przecież do samej modelki, jednak walka z ukochanym może sprawić, że straci się całą radość z wyjazdów, a rozłąka staje się jeszcze bardziej dotkliwa. Nie można poskarżyć się, że jest źle, by nie usłyszeć, nic nie pomagającego: a nie mówiłem? 

Brak akceptacji ze strony chłopaka prowadzi bardzo często do narastającej frustracji i niezadowolenia. Coraz trudniej znosić wybuchy zazdrości i narzekania. Chłopak, który tego nie rozumie, jest na najlepszej drodze do utraty swojej kobiety, bo jego zarzuty są jak samospełniająca się przepowiednia. 

Część dziewczyn rezygnuje z modelingu w imię miłości, tak przynajmniej im się wydaje. Jednak, czy miłość powinna ograniczać i podcinać skrzydła?

Smutna prawda jest taka, że faceci zmieniają się, czy się tego chce, czy nie. Rzadko która dziewczyna staje na ślubnym kobiercu ze swą pierwszą miłością. A ze sobą samym przeżywamy przecież całe życie. Dlatego rezygnacja ze swoich marzeń, ze swojej szansy jest najczęściej decyzją, której prędzej, czy później zaczyna się żałować. Wspaniale byłoby wypracować kompromis pomiędzy swoimi potrzebami, a potrzebami chłopaka, z którym jesteśmy związane. Szczera rozmowa, przy obopólnych chęciach potrafi zdziałać cuda. Chociaż wzajemne pretensje bardzo trudno powtrzymać, warto się starać, by to nie one nami kierowały, jeśli naprawdę zależy nam na naszym związku. 

 

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009