Modeling
pioro

Modeling dla wytrwałych

 

modelkaDla modelki najważniejszą rolę w świecie mody odgrywa czas. Każda może liczyć na swoje 5 minut, ale nie ma gwarancji, że ten moment kiedykolwiek nadejdzie. Dlatego na początku liczy się dobre wrażenie, pewność siebie i osobowość. To już dużo. Sukces przyszłej modelki zależy od jednej lub wielu osób. Każde spotkanie lub casting może okazać się właśnie tym momentem, po którym dziewczyna z „jednej z wielu” stanie się „tą jedyną”. To nieprzypadkowe określenia – „jedne z wielu” są anonimowymi dla większości twarzami, „te jedyne” to ulubione modelki fotografów i stałe bywalczynie najważniejszych pokazów mody. Jak wobec tego wybić się z tłumu? Jak zostać zauważoną w profesji, której nikt nie ośmieli się nazwać „łatwą”?

Największą szansę na sukces mają osoby otwarte. Traktowanie kolejnych zleceń od agencji jak szansy na sprawdzenie się jest podstawą. To jedne z niewielu zasad rządzących modelingiem. Reszta jest trudna do przewidzenia. Na naszych oczach zmieniają się mody, potrzeby i możliwości zarówno agencji modelek, jak i samych zainteresowanych taką karierą. Dziś nie warto zaniedbywać szkoły dla paru kroków na wybiegu z prostego względu: nikt nie jest w stanie zagwarantować przyszłej modelce sukcesu, podobnie jak ocenić, jak długo owy sukces potrwa i czy na pewno ją zadowoli. Klienci z branży mody coraz szybciej się nudzą i nie mają ochoty przy każdej okazji oglądać tych samych twarzy. Dlatego z modelingu trzeba czerpać, ile się da, ale nie zapominać o zdrowym rozsądku, pamiętać, że nawet najpiękniejsze momenty sławy kiedyś się kończą.

 

Magda Pałuba

 

powrót powrótjustynka0012 justynka0012

ten artykuł bardzo dobrze pokazuje ze rola modelki jest naprawde czasami krótka i sława moze bardzo szybko sie skończyć

2009-04-08 11:51:41


d3d d3d

a w ogole to ile dziewczyn staje sie slawnych? slawy to najczesciej nie ma wcale!

2009-04-10 12:14:36


n00nst00p n00nst00p

trzeba jeszcze wiedziec gdzie isc na casting... najlepiej miec wtyki... to sie wydaje niby takie latwe... latwo o tym pisac... wcale nie jest tak kolorowo jak sie wydaje... no nie warto zaniedbywac szkoly i pracy...ale pomyslmy racjonalnie... mamy swoje 5 minut... pokazemy sie i moze ktos inny nas dojrzy... na tym polega promowanie... myslisz jak sie wylansowali Ci z U can dance?... teraz graja w filmach i ucza tanca;)

2009-04-15 12:24:35


 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009