Moda i uroda
pioro

Szaleństwo na powiekach

 

cienie do powiek, szaleństwo, makijażJesteś zmęczona szarówką za oknem? Deszcz i brak słońca wpływają negatywnie na Twój nastrój? Brakuje Ci motywacji do działania? Dodaj sobie energii kolorowym makijażem!

Pamiętaj jednak, że z intensywnymi kolorami na powiekach trzeba postepować bardzo ostrożnie! Chcesz przecież sprawić, by dzień był bardziej kolorowy, a nie uzyskać nową ksywkę: klown? 

Na co zwrócić uwagę? Intensywny błękit, zieleń, czy róż będzie fajnie kontrastował z opaloną cerą. Jeśli jednak nie masz naturalnej opalenizny, nie przyciemniaj się na siłę brzoskwiniowym podkładem. Jedynie zastosuj puder brązujący na kościach pliczkowych, tak by ożywić kolory. 

Pamiętaj, że szaleństwo z cieniami będzie w dobrym guście tylko, gdy zachowasz umiar z pozostałymi elementami. Najlepiej nie maluj ust, tylko pociągnij je bezbarwnym błyszczykiem, ewentualnie cielistą pomadką. Aby uzyskać kontrast pożądnie wytuszuj rzęsy, jednak tak, by nie były posklejane. Zrezygnuj z kredek wewnątrz oka, chyba że będzie to kredka w białym kolorze. Jeśli obawiasz sie intensywności makijażu, jaskrawy kolor na powiekach możesz zgasić nieco szarym lub brązowym cieniem po zewnętrznej stronie oka, w zagłębieniu pod łukiem brwiowym. 

Jeśli zdecydujesz się na intensywny fiolet, postaraj się, by jedynie dodatek był również w tym kolorze, pozostałe części garderoby natomiast niech będą w innych barwach. 

Eksperymentuj z kolorami, pamiętaj jedynie o umiarze!


źródło: http://sparkleshelf.com

 

powrót powrótxyzannulazyx xyzannulazyx

noo tutaj umiar jest najważniejszy..:))

2009-04-10 10:33:28


 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009