Moda i uroda
pioro

Makijaż na imprezę?

Makijaż na imprezę?

Jasne, dużo więcej wszystkiego niż zwykle! Czyżby? Oto 5 najczęściej popełnianych błędów.

zbliża się bal...peeling poproszępuder matujący - podstawa!nie za dużo brokatu!uwaga na brwi!szpony Joli, nie, dziękuję!

1. Brak peelingu. Płatki śniegu są piękne, a płatki śniadaniowe pyszne, ale płatki suchej skóry łuszczącej się spod warstwy pudru... niezbyt sexy! Dlatego regularnie co kilka dni stosuj peeling, który delikatnie zetrze martwy naskórek, a następnie użyj kremu nawilżającego. Dzięki temu prostemu zabiegowi Twoja twarz będzie promieniała świeżością i dziewczęcym blaskiem.

2. Przetłuszczona skóra twarzy. Jak to w końcu jest? Za mało błyszczenia, za dużo... Dezorientujące! Naturalny blask jest super, ważne jednak, aby strefę T (czoło, nos i brodę) przyprószyć delikatnie transparentnym pudrem matującym. Dzięki temu będziesz pięknie wyglądać na zdjęciach. Pudry z drobinkami złota zarezerwuj sobie na okolice kości policzkowych oraz dekolt.

3. Za dużo brokatu! Przesada musi się skończyć katastrofą. Przecież chcesz wyglądać tajemniczo i kusząco, a nie jak mała dziewczynka, która bawiła się kosmetykami swojej mamy.

4. Opuszczenie tematu regulacji brwi lub zbyt dramatyczne rozprawienie się z nimi. Postaraj się zachować zdrowy rozsądek, nadaj im ładną linię, ale nie wyrywaj nadmiernie włosków, co utworzy kreseczką grubości 1 milimetra.

5. Kolorowe tipsy... chyba, że jesteś fanką Joli Rutowicz. Bez komentarza.

fot: allure.com, Agencja Mazur

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009