Moda i uroda
pioro

Latisse - gwarancja długich i gęstych rzęs?

 

latisse, preparat stymulujacy wzrost rzes innowacjaCo się kryje pod tajemniczym określeniem Latisse? Pierwszy i jedyny zaakceptowany przez FDA (Federalną agencję kontroli żywności i leków) preparat stymulujący wzrost rzęs, sprawiający, że stają się one dłuższe, gęstrze i ciemniejsze.

Producent przekonuje, żę Latisse to nie kolejny cudowny (tj. cudownie drogi i cudownie niedziałający) produkt-miraż, ale środek, który przynosi faktyczne efekty. Według badań przeprowadzonych przez producenta, 78% testujących zauważyło znaczne zmiany w wyglądzie swoich rzęs - wzrost długości, powiększenie objętości oraz ich przyciemnienie, po 16 tygodniach stosowania preparatu. 

Produkt ten może jednak powodować skutki uboczne, w postaci zaczerwienienia oczu, przyciemnienia skóry tuż u podstawy rzęs, czy swędzenia i podrażnienia oczu. Objawy te zaobserwowano u 4% badanych.

Więcej o preparacie, a także zdjęcia "Przed&Po" z zastosowania kuracji znajdziecie na stronie www.latisse.com

Cena produktu to 120$. Czy i kiedy produkt będzie dostępny w Polsce, nie wiadomo.

 

www.latisse.com

 

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009