Ikony mody
pioro

Jerry Hall

Jerry Hall, dziś już 54 letnia modelka i aktorka amerykańskiego pochodzenia. Do Paryża przyleciała jako nastolatka, z walizką w ręku i marzeniami, które udało jej się spełnić, pojawiając się na okładkach takich magazynów jak Cosmopolitan, czy Vogue Pierwsze zarobione pieniądze odkładała do pudełka po butach schowanego pod łóżkiem. Gdy uzbierała 10 tysięcy dolarów zafundowała sobie długie futro z norek, by z dumą przechadzać się w nim po Champs-Élesées.
Lata 90-te spędziła u boku Mick'a Jaggera, z którym ma 4 dzieci. Piosenkarz The Rolig Stones podobno przez rok bezskutecznie próbował ją zaprosić na randkę, jednak dopiero po 12 miesiącach uległa. Dla niego też rzuciła Bryan'a Ferry, z którym była zaręczona.
Jerry HallKarl Lagerfeld sfotografował Jerry do wiosennej kampanii dodatków Chanel, cytując Oskara Wilde'a powiedział, iż lubi mężczyzn z przyszłością i kobiety z przeszłością.
Jedna z córek Jerry Hall - Giorgia May Jagger poszła w ślady matki. Jest twarzą takich marek jak Versace, Rimmel i Hudson Jeans.
źródło: www.style.com

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009