Modeling
pioro

Jak zostać modelką?

jak zostać modelką

Na początku każda dziewczyna, która myśli o karierze modelki zadaje sobie pytanie: czy się nadaję? Odpowiedź na nie niestety nie jest najłatwiejszą sprawą, bo mało kto potrafi popatrzeć na siebie obiektywnie - bez idealizowania, ale również bez kompleksów. Dlatego  jeśli zastanawiasz się czy możesz zostać modelką - najlepiej jest pozostawić odpowiedź na to pytanie osobom trzecim. Na ile jednak możemy ufać opinii chłopaka, dla którego jesteśmy i tak najpiękniejsze na świecie, czy może opinii koleżanki, która w głębi duszy nie życzy nam najlepiej, bo sama chciałaby zostać modelką, a nie może? Jedynym sensownym rozwiązaniem jest kontakt z ludźmi, którzy zajmują się modelingiem profesjonalnie tj. z agencją modelek.

Zanim jednak zdecydujecie się wysłać swoje zdjęcie do wybranej agencji warto sprawdzić, czy spełniacie podstawowe kryterium, by zostać modelką, jakim jest: wzrost. Modelka nie powinna mieć mniej niż 174 cm wzrostu. Oczywiście istnieją wyjątki w tej materii (np. filigranowa Kate Moss), potwierdzają one jednak jedynie regułę. Wszystkim dziewczynom, które marzą o modelingu i chcą poczynić kroki, by swe marzenia zrealizować, zdecydowanie odradzam szukanie informacji na forach intrnetowych. O wiele więcej warte są wskazówki uzyskane bezpośrednio od bookerów z agencji modelek. Dlatego jeśli zastanawiasz się jak zostać modelką - wyślij swoje foty do paru agencji i poczekaj na ich opinię!

powrót powrótdoni50 doni50

jeszcze zostaja fotomodelki:)

2009-03-31 19:01:05


 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009