Rozmaitości
pioro

Gotować każdy może !

Gotować każdy może“Nie umiem”, “nie wiem jak”, “nie jestem do tego stworzona/y”, “szkoda mi czasu”, “to jest nudne”, “to jest dla mnie za trudne”, “a w ogóle po co, skoro jest tyle restauracji????” Nieprawda!!! Gotować każdy może – trochę lepiej lub… znacznie lepiej!:) To tylko kwestia czasu, chęci i dobrego instruktora!Akademia Kreacji Kulinarnych powstała między innymi dla takich niedowiarków, którym się wydaje, że gotowanie to czarna magia, w dodatku dostępna tylko dla nielicznych, a już na pewno nie dla nich.

Akademia Kreacji Kulinarnych to niezwykła szkoła gotowania, w której mile widziani są zarówno stawiający pierwsze kroki w sztuce gotowania, jak i osoby, które chciałyby jeszcze bardziej poszerzyć swoje kulinarne horyzonty.

Zajęcia gotowania w Akademii mają na celu pobudzić Twoją wyobraźnię i zaszczepić w Tobie pewność do eksperymentowania w kuchni, a także do rozwijania istniejących już kulinarnych umiejętności.

Podczas szkoleń nauczysz się, jak zdrowo i smacznie gotować oraz poznasz tajniki kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.Warsztaty gotowania to także świetny sposób na zrelaksowanie się, odstresowanie i odzyskanie dobrego samopoczucia.Kurs gotowania to również idealny pomysł na niezwykły prezent dla ukochanej osoby. „Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia”.

 

mat : www.akk.edu.pl

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009