Modeling
pioro

Fora internetowe - pomoc, czy zmora?

 

W dobie XXI wieku internet jest źródłem informacji dla wszystkich - o wszystkim. Jednak obok sprawdzonych źródeł i rzetelnych stron istnieje ogromna ilość informacji przez nikogo nie sprawdzanych, które nie tylko nie pomagają, a mogą nawet szkodzić.

forum internetowe, blog, chatJednym ze źródeł wiedzy o wątpliwej wartości są właśnie fora internetowe. I o ile fora gospodyń domowych, które wymieniają się przepisami na najlepszą szarlotkę są jak najbardziej przydatne, o tyle fora o modelingu nie mają raczej prawa bytu. Wypowiadają się na nich w dużej mierze osoby, które z modelingiem nie mają nic lub bardzo niewiele wspólnego. Najbardziej autorytatywne głosy pochodzą bardzo często od dziewczyn, które otarły się w pewnym stopniu o modeling, ale którym nie udało się wiele osiągnąć. Czy to przez żal, że akurat im się nie udało, czy chęć służenia radą, wypowiadają swoje sądy na temat różnych agencji modelek, pracujących dziewczyn oraz ich karier.

Chciałabym przestrzec wszystkie dziewczyny, przed korzystaniem z opinii tego rodzaju "ekspertów". Trzeba pamiętać o tym, iż internet daje ludziom bardzo silną broń - anonimowość. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić z kim korespondujemy, nie dysponujemy wiedzą, kto udziela nam rad. Dlatego do wszystkich informacji uzyskanych na forach internetowych należy podchodzić z dużym dystansem, pamiętając, że często forumowicze powtarzają jedynie to, co gdzieś, kiedyś zasłyszeli. 

Niezmiennie, najlepszym źródłem wiedzy o modelingu jest ta zaczerpnięta od osób bezpośrednio z nim związanych. A te znajdziecie wśród agencji modelek, np. w D'Vision, Eastern Models, Mango czy Model Plus - najbardziej znanych agencjach modelek w Polsce.

 

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009