Modeling
pioro

Co zrobić, jeśli od najbliższej agencji modelek dzielą Cię setki kilometrów?

 

daleko od domuW Polsce centrum modelingu wraz z najlepszymi agencjami modelek znajdują się w stolicy. Część agencji ma swoją siedzibę we Wrocławiu, Poznaniu, czy Łodzi, jednak te najbardziej liczące się, stacjonują właśnie w Warszawie. Co zrobić, jeśli marzysz o karierze modelki, a od Warszawy dzieli Cię sześćset, siedemset kilometrów? 

Dobrym początkiem będzie wysłanie swoich zdjęć, do wybranych agnecji. Najważniejsze jest nawiązanie kontaktu z agencją. Jeśli któraś z nich odpowie i zaprosi Cię na spotkanie, jest to kolejny, niezbędny krok. Części dziewczyn wydaje się, że zdjęcia powinny wystarczyć – nic bardziej mylnego. Znasz zapewne powiedzenie „nie kupuj kota w worku“? Agencja musi zobaczyć jak wyglądasz na żywo, będzie chciała sprawdzić Twoje wymiary, sama zrobi Ci zdjęci zwane polaroidami, dopiero potem będzie mogła określić swoje stanowisko w Twojej sprawie. 

Spotykałam się często z wątpliwościami typu: a co jeśli wydam pieniądze na podróż, stracę cały dzień, a na końcu okaże się, że się nie nadaję? 

No coż, szczęscie w życiu można mieć, ale trzeba mu czasem trochę pomóc. Nie wygrasz w lotto jeśli nigdy nie grasz. Nie zostaniesz modelką, jeśli nie zrobisz niczego w tym kierunku. To dotyczy tak naprawdę wszystkiego w życiu – jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz o to powalczyć. Dlatego jeśli naprawdę chcesz zostać modelką, odrzuć wątpliwości, wsiądź w pociąg lub autobus i wyjdź na przeciw swojemu szczęściu!

 

powrót powrótChannel Channel

Dobre rozpoczęcie ale nie jeśli dziewczyna która chce zostać modelką jest niepełnoletnia jej rodzice muszą wyrazić zgodę a z tym może być problem bo nie każdy rodzić sie na to zgodzi.

2010-08-02 18:11:06


 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009